Combinatie Northern Lights Ranch & Design Hotel Levi
Levi
Ideale reis voor
Met dit programma combineer je het beste van twee werelden. Op 30 minuten rijden van het wintersportdorp Levi waan je je bij de Northern Lights Ranch in een winters sprookje. Vanuit de verschillende Aurora Sky View Cabins met grote ramen en een glazen dak krijg je de kans om in alle rust en warmte naar de – hopelijk groene – hemel te staren. Deze cabins kan je het beste omschrijven als alleenstaande (soms halfopen) cabins voor 2-4 personen met een fantastisch zicht op de hemel.
Je kan onder meer kiezen tussen een Superior en Deluxe Sky View Cabin. Ze beschikken over een koelkast/minibar, koffiemachine, waterkoker, tv en Wi-Fi. Deze types hebben ook een aparte ruimte met een sofabed (zonder zicht) waar nog 1 volwassene of 2 kleine kinderen kunnen vertoeven. De Deluxe Sky View Cabins hebben nog dat tikkeltje extra: een private jacuzzi op het terras! Een onvergetelijke ervaring!
Vervolgens reis je naar het Design Hotel Levi, dat haar naam niet gestolen heeft. De kamers ademen luxe en comfort uit en liggen ook nog eens vlakbij het centrum. Hierdoor is deze reis een ideale combinatie voor mensen die graag even afgezonderd zitten, maar toch ook een aantal dagen willen skiën of onder de mensen willen komen.
Afhankelijk van waar je 3 of 4 nachten spendeert kan de reis ook in de omgekeerde volgorde plaatsvinden.
06.01 - 27.01.2024 & 24.02.2024
Hoogtepunten van de reis
- Uniek overnachten midden in de natuur in de Ranch, met prachtige Aurora Sky View Cabins met grote ramen
- Boven de Poolcirkel en grote kans om het noorderlicht te zien
- Topligging vlakbij de skiliften en het centrum van Levi
- Ruime keuze aan restaurants, bars, après-ski, ...
- Levendig wintersportdorp met 43 pistes
- 230 km aan langlauftrajecten
- Optionele excursies zoals sneeuwscootertochten, huskytochten, …
01. Dag per dag
Onze rechtstreekse vlucht brengt je in een mum van tijd van Brussel naar Kittilä in Fins Lapland.
Een chauffeur brengt je naar (1) de Northern Lights Ranch, een pareltje middenin de Finse natuur (ongeveer 30 minuten rijden), of (2) het Design Hotel vlakbij het centrum van Levi (ongeveer 15 minuten rijden). Waar je eerst naartoe gaat hangt af van de combinatie die je gekozen hebt of die beschikbaar was.
Je kan jouw programma zelf invullen op verschillende manieren.
- Skiën en snowboarden in het grootste skioord van Fins Lapland
- Optionele begeleide excursies à la carte: noorderlicht, huskytocht, sneeuwscooter, rendieren…
- Langlaufen op 230 km pistes in de omgeving
- Verken het dorp: gezellige bars, ruime keuze aan restaurants, levendige après-ski
- Gezellig drukke wintersportplaats met de wildernis next door!
Laat je inspireren door alle mogelijkheden: excursies Levi.
Aan dit programma kan je naar eigen voorkeur à la carte activiteiten toevoegen of opteren voor een Explore Pack activiteitenpakket (zie ook het overzicht van activiteiten in bijlage of vraag advies aan jouw Travel Designer).
Explore Pack
€ 630 per volwassene
Voor kinderen vanaf 4 tot en met 12 jaar: € 460 per kind, voor kinderen van 13 en 14 jaar: € 510 per kind
- Sneeuwscootertocht, ijsvissen en een bezoek aan een rendierboerderij met korte safari (1 km): shared driving (single driving mits supplement): duurt ongeveer 3 uur
- Aurora sneeuwscootertocht: shared driving (single driving mits supplement), duurt ongeveer 3 uur
- Bezoek aan het Lainio Snow Village, duurt ongeveer 3 uur
- Huskytocht 8 km: shared driving (single driving mits supplement), duurt ongeveer 2 uur
Bovenstaande prijzen zijn enkel geldig in combinatie met een Nordic-reis, anders dient er een toeslag van € 80 betaald te worden.
Indien interesse in een Explore Pack met kinderen:
! Kinderen onder een 140 centimeter moeten tijdens de sneeuwscootertochten verplicht plaatsnemen in de slede van de gids uit veiligheidsredenen. Als ze 12 jaar of jonger zijn, maar 140 centimeter of groter zijn, en achter op de sneeuwscooter wensen plaats te nemen, dan dient het volwassenentarief voor deze twee activiteiten aangerekend te worden. Nemen ze plaats in de slede, dan blijft het kindertarief geldig.
Het avontuur zit er alweer op! Een transferbus brengt je naar Kittilä (ongeveer 15 minuten rijden vanuit Levi, ongeveer 30 minuten rijden vanuit de Northern Lights Ranch) en dan neem je een rechtstreekse terugvlucht naar Brussel (ongeveer 3 uur en 15 minuten vliegen).
![]()
Jullie zijn een top organisatie! Heel erg bedankt om ons zo’n mooie vakantie en herinnneringen te bezorgen!
Bart Herreman
02. Prijzen
Voor dit programma zijn alle afreisdata op aanvraag en onder voorbehoud van beschikbaarheden. Een afreis van/naar Amsterdam Schiphol is ook mogelijk op aanvraag.
3 nachten in een Superior Sky View Cabin (The Ranch) + 4 nachten in Deluxe Double Room (Design Hotel)
Zie 'Verblijf' voor meer info over de cabins en kamers.
Prijs op basis van 2 volwassenen per cabin en kamers. Een extra bed (140cm breed) voor 1 extra volwassene of max 2 kinderen (4-12 jaar) is mogelijk. Prijzen voor een 3de volwassene of voor kinderen zijn op aanvraag.
Afreisdatum |
Prijs per volwassene |
06/01/2024 |
€2.495 |
13/01/2024 |
€2.195 |
20/01/2024 |
€2.195 |
27/01/2024 |
€2.285 |
24/02/2024 |
€2.335 |
3 nachten in een Deluxe Sky View Cabin (The Ranch) + 4 nachten in Deluxe Double Room (Design Hotel)
Zie 'Verblijf' voor meer info over de cabins en kamers.
Prijs op basis van 2 volwassenen per cabin en kamers. Een extra bed (140cm breed) voor 1 extra volwassene of max 2 kinderen (4-12 jaar) is mogelijk. Prijzen voor een 3de volwassene of voor kinderen zijn op aanvraag.
Afreisdatum |
Prijs per volwassene |
06/01/2024 |
€2.695 |
13/01/2024 |
€2.395 |
20/01/2024 |
€2.395 |
27/01/2024 |
€2.495 |
24/02/2024 |
€2.555 |
4 nachten in een Superior Sky View Cabin (The Ranch) + 3 nachten in Deluxe Double Room (Design Hotel)
Zie 'Verblijf' voor meer info over de cabins en kamers.
Prijs op basis van 2 volwassenen per cabin en kamers. Een extra bed (140cm breed) voor 1 extra volwassene of max 2 kinderen (4-12 jaar) is mogelijk. Prijzen voor een 3de volwassene of voor kinderen zijn op aanvraag.
Afreisdatum |
Prijs per volwassene |
06/01/2024 |
€2.655 |
13/01/2024 |
€2.655 |
20/01/2024 |
€2.395 |
27/01/2024 |
€2.495 |
24/02/2024 |
€2.555 |
4 nachten in een Deluxe Sky View Cabin (The Ranch) + 3 nachten in Deluxe Double Room (Design Hotel)
Zie 'Verblijf' voor meer info over de cabins en kamers.
Prijs op basis van 2 volwassenen per cabin en kamers. Een extra bed (140cm breed) voor 1 extra volwassene of max 2 kinderen (4-12 jaar) is mogelijk. Prijzen voor een 3de volwassene of voor kinderen zijn op aanvraag.
Afreisdatum |
Prijs per volwassene |
06/01/2024 |
€2.925 |
13/01/2024 |
€2.925 |
20/01/2024 |
€2.685 |
27/01/2024 |
€2.785 |
24/02/2024 |
€2.845 |
De beschikbaarheid van deze reis wordt regelmatig bijgewerkt. De meest actuele beschikbaarheid wordt altijd getoond bij het online boeken of tijdens het contact met onze Travel Designers.
Inbegrepen
- Rechtstreekse vluchten met Brussels Airlines (SN) van Brussel naar Kittilä en terug (detail bij offerte) incl. luchthaventaksen, 1 stuk handbagage en 1 stuk ruimbagage per persoon.
- Op aanvraag en mits beschikbaarheden: gratis vervoer van ski-en snowboardmateriaal (1 set per persoon)
- Luchthaventransfers ter plaatse
- Transfer tussen Northern Lights Ranch en Design Hotel op de dag van verandering (gratis shuttle van de Ranch op specifieke uren, voor andere transfers dien je wel bij te betalen)
- Overnachtingen op basis van de gekozen combinatie
- 3x of 4x overnachtingen in Northern Lights Ranch, inclusief ontbijt
- 3x of 4x overnachtingen in Design Hotel Levi, inclusief ontbijt
- Gebruik ice skates en sneeuwschoenen in Northern Lights Ranch
- Gebruik warme thermische kledij (thermische overall en winterlaarzen) voor het hele verblijf
- Btw, reserveringskosten, bijdrage Garantiefonds reizen en lokale verblijftaksen
- Uitgebreide reisinfo: lokale tips, winteruitrusting én fotografie
- CO²-compensatie van deze reis
Niet inbegrepen
- Optionele excursies / Explore Pack (zie overzicht in bijlage of vraag advies aan de Travel Designer!)
- Transfers voor optionele excursies die vanuit Levi vertrekken (indien van toepassing), andere lokale transfers (bv. tickets skibus) en andere persoonlijke uitgaven
- Lunches en diners
- Het is mogelijk om een 3-gangendiner bij te boeken op elke avond in de Ranch of Design Hotel (afhankelijk van jullie gekozen excursieprogramma). In het Design Hotel kan je zelfs opteren voor een 5-gangendiner, al dan niet met wijnpakket.
- Huurwagen ter vervanging van de (luchthaven)transfers (aanrader indien je veel excursies wil boeken!)
- Skipas en huur skimateriaal voor Levi
- Reisverzekering annulatie- en/of bijstand (vrijblijvend aanbod bij offerte)
Opmerkingen
- Afhankelijk van het excursieprogramma dat je kiest (bijvoorbeeld met of zonder avondactiviteiten) kan je er voor kiezen om het culinair 3-gangendiner in de Ranch bij te boeken, of te gaan eten in Levi.
- De meeste excursies vinden plaats in of rond Levi. Op bepaalde uren doorheen de dag zijn transfers tussen Levi en de Ranch gratis. Vallen jouw excursies buiten deze uren of wil je een privétransfer op een ander moment, dan dien je bij te betalen voor een extra transfer. Ben je van plan om vaak naar Levi te gaan, dan kan het naar kostprijs toe de moeite lonen om een huurwagen te nemen in plaats van de transfers. Vraag hiernaar bij jouw Travel Designer en dan nemen we het op in de offerte.
- Indien je iets meer vrijheid wil, of iets minder mobiel bent, of veel excursies wil boeken, kan je overwegen om een huurwagen te boeken in plaats van de transfers. Vraag gerust een vrijblijvend prijsvoorstel op bij jouw Travel Designer!
- In de ruimte waar eventueel een derde persoon kan slapen heb je geen grote ramen en dus ook geen uitzicht zoals vanuit de slaapkamer (Northern Lights Ranch).
- Er zijn zo'n 43 skipistes (27 liften) in Levi en ongeveer 127km aan onderhouden skitracks. Ook langlaufers kunnen zich uitleven in de omgeving dankzij 230km aan onderhouden langlaufskitrails.
- De lokale partners behouden steeds het recht om de volgorde van de activiteiten te veranderen.
- Groepsgroottes kunnen afhankelijk van de excursie/partner/reisperiode/samenstelling schommelen tussen 7-24 deelnemers.
- Let op: tochten zijn op basis van self drive. D.w.z. dat je de kans krijgt om zelf de huskyslede en de sneeuwscooter te besturen en steeds met 2 personen plaatsneemt (iemand als bestuurder en iemand als passagier) tenzij expliciet anders vermeld. Hou er rekening mee dat je bij een oneven reisgezelschap gekoppeld kan worden aan een andere reiziger. Je kan eventueel een supplement betalen om een eigen sneeuwscooter te hebben. Indien je 18 jaar of ouder bent en je bent niet in het bezit van een rijbewijs, gelieve ons dan een seintje te geven! Zelf rijden met de sneeuwscooter kan vanaf 18 jaar en mits men in het bezit is van een geldig rijbewijs B.
- Kinderen tussen 4-14 jaar rijden mee in een slede achter de sneeuwscooter van de gids. Vanaf 15 jaar kunnen kinderen achterop bij een van de ouders zitten indien ze de volwassenenprijs betalen. Ook jongere kinderen die groter zijn dan 140 cm kunnen - op aanvraag - achterop bij een van de ouders plaatsnemen op de sneeuwscooter, mits de volwassenenprijs betaald wordt voor de excursie.
- Zelf de huskyslede besturen kan in principe vanaf 16 jaar. Soms kan het ook als je jonger bent, maar dat is afhankelijk van welke huskykennel gebruikt wordt voor de tocht, en de beslissing van de gids ter plaatse. Bij een oneven aantal mensen in het reisgezelschap wordt er een single supplement gerekend voor de huskytocht bij de lokale partner. Langere huskytochten zijn pas geschikt voor kinderen vanaf 13 jaar.
- Ter plaatse kan je indien gewenst de franchise van de sneeuwscooter verlagen van € 900 naar € 150 per sneeuwscooter via een waiver supplement van € 20 per chauffeur per safari. Dit is enkel mogelijk voor de kortere tochten. Voor tochten langer dan 3u kan je deze niet afkopen.
03. Excursies
Aan dit programma kan je naar eigen voorkeur à la carte activiteiten toevoegen. We werken in Levi met meerdere activiteitenpartners samen, zodat we zoveel mogelijk opties kunnen aanbieden! Je kan kiezen uit heel wat verschillende soorten excursies: huskytochten, sneeuwscootertochten, icekarting, rendiertochten, paardrijden, bezoek sneeuwhotel, fatbiken, ...
Voor meer info kan je deze pdf met het activiteitenoverzicht raadplegen:
https://www.nordic.be/wp-content/uploads/2023/05/tabel-Levi.pdf
We bieden tevens de mogelijkheid aan om een voordeliger activiteitenpakket bij te boeken!
Explore Pack
€ 630 per volwassene
Voor kinderen vanaf 4 tot en met 12 jaar: € 460 per kind, voor kinderen van 13 en 14 jaar: € 510 per kind
- Sneeuwscootertocht, ijsvissen en een bezoek aan een rendierboerderij met korte safari (1 km): shared driving (single driving mits supplement): duurt ongeveer 3 uur
- Aurora sneeuwscootertocht: shared driving (single driving mits supplement), duurt ongeveer 3 uur
- Bezoek aan het Lainio Snow Village, duurt ongeveer 3 uur
- Huskytocht 8 km: shared driving (single driving mits supplement), duurt ongeveer 2 uur
Bovenstaande prijzen zijn enkel geldig in combinatie met een Nordic-reis, anders dient er een toeslag van € 80 betaald te worden.
Indien interesse in een Explore Pack met kinderen:
! Kinderen onder een 140 centimeter moeten tijdens de sneeuwscootertochten verplicht plaatsnemen in de slede van de gids uit veiligheidsredenen. Als ze 12 jaar of jonger zijn, maar 140 centimeter of groter zijn, en achter op de sneeuwscooter wensen plaats te nemen, dan dient het volwassenentarief voor deze twee activiteiten aangerekend te worden. Nemen ze plaats in de slede, dan blijft het kindertarief geldig.
Als je graag excursies toevoegt aan de reis, of verdere vragen hebt, aarzel dan niet om onze Travel Designers te contacteren!
04. Extra info
Afreis 06.01.2024 - 27.01.2024 & 24.02.2024
Heenvlucht met rechtstreekse vlucht Brussels Airlines
SNxxxx Brussel- Kittilä Airport
Terugvlucht met rechtstreekse vlucht Brussels Airlines
SNxxxx Kittilä Airport - Brussel
Vluchturen en transportnummers worden aangevuld van zodra deze beschikbaar zijn.
Vluchturen onderhevig aan wijzigingen
Nog interessante reizen
Op de hoogte blijven?
Ontvang tips & tricks in je mailbox